Felnőttképzési engedélyszám: E-001290/2015

OM 203060

Központi telefonszám

+36 46 508 252

Akikre büszkék vagyunk

Versenyeredményeink 2018./2019. tanév

Szakmai versenyek:

V. Schnitta Sámuel Emlékverseny, Szolnok

5 fős csapat:

Tóth Máté Ádám 2/14.V – pincér

Joó Lilla 2/14.V – pincér

Süttő Emese KSZ/12.e – cukrász

Dezső József Marcell 5/13.V – szakács

Molnár Szilvia Dóra KSZ/12.e – szakács

Felkészítő tanárok:

Cserei Lászlóné, Fórián Lajos

Lazányi János

Országos 3. helyezés

Farsang Kupa, Tata

Süttő Emese KSZ/12.e – cukrász

Dezső József Marcell 5/13.V – szakács

Felkészítő tanárok:

Cserei Lászlóné

Lazányi János

Aranyérem

Ezüstérem

 

 

 

Pelikán Kupa, Szolnok

Eszlári Ákos 10.V – szakács

Moldován Vivien KSZ/12.e – cukrász

Gyűrki Bianka Kiara KSZ/12.e – cukrász

Felkészítő tanárok:

Cserei Lászlóné

Tóth Krisztina

Bronzérem

Ezüstérem

Bronzérem

 

 

 

Szakma Kiváló Tanulója Verseny (SZKTV) – Szakács

Molnár Szilvia Dóra KSZ/12.e

Nemes Gábor KSZ/12.e

Országos 1. helyezés

Írásbeli mentesség

Szakma Kiváló Tanulója Verseny (SZKTV) – Cukrász

Szigeti Vivien Boglárka 11.h

Gyurján Janka KSZ/12.e

Görcsös Dorina KSZ/12.e

Süttő Emese KSZ/12.e

Moldován Vivien KSZ/12.e

Szilágyi Anna Zsófia KSZ/12.e

Írásbeli mentesség

Szamos Mátyás Emlékverseny – Cukrász

2 fős csapat:

Moldován Vivien KSZ/12.e

Gyűrki Bianka Kiara KSZ/12.e

Felkészítő tanárok:

Tóth Krisztina

Bronzérem

III. Országos Csomagoló Verseny, Kiskunhalasi Szakképzési Centrum

3 fős csapat:

Horváth Cintia Alexandra 5/13.K

Ottmár Krisztina 5/13.K

Vatamány Dóra 5/13.K

9. helyezés

Közismereti tantárgyak versenyei:

Implom József Megyei Helyesírási Verseny

Császár Beáta Tímea 10.h

Felkészítő tanár:

Kerékgyártó Lajos

2. helyezés

 

 

Országos Szakközépiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny (OSZKTV) – Humán tantárgycsoport

Nótár Nóra Margaréta 9.e2

Felkészítő tanár:

Kormosné Varga Edit

 

Zupkó Enikő 11.g

országos 4. helyezés

regionális 1. helyezés

 

 

regionális 3. helyezés

Országos Szakközépiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny (OSZKTV) – Reál tantárgycsoport

Palugyai Sándor László 9.h

Potyka Attila Gergely 9.h

Aleva András István 9.e2

regionális 4. helyezés

regionális 8. helyezés

regionális 9. helyezés

„A nyelv mint eszköz” – a Miskolci Egyetem által szervezett megyei angol nyelvi verseny

4 fős csapat

7. helyezés

Sportversenyek:

Atlétika csapatbajnokság V-VI. korcsoport - diszkosz

4 fős csapat:

Forró Roland 10.e

Lakatos Kevin 12.V

Csordás Dávid 10.e

Kohányi Adrián Valentin 10.e

3. helyezés

Duatlon megyei verseny VI. korcsoport

Kopcsik Zsuzsanna SZÉ12/1.a

Csordás Diána SZÉ12/1.b

1. helyezés

2. helyezés

Floorball diákolimpia megyei diákolimpia döntő V. korcsoport

leány csapat

fiú csapat

6. helyezés

6. helyezés

Floorball diákolimpia megyei diákolimpia döntő VI. korcsoport

leány csapat

5. helyezés

Centrum Futsal regionális verseny

fiú csapat

4. helyezés

Megyei Atlétikai Verseny – 3000 méteres futás – V. korcsoport

Németh Máté 9.g2

7. helyezés

Megyei Atlétikai Verseny – 400 méteres futás – VI. korcsoport

Nótár Erik Szebasztián SZÉ12/1.b

Aleva Gergő János SZÉ12/1.a

Lakatos Ádám SZÉ12/1.b

Csordás Diána SZÉ12/1.b

7. helyezés

9. helyezés

10. helyezés

4. helyezés

Megyei Atlétikai Verseny – súlylökés – VI. korcsoport

Forró Roland 10.e

9. helyezés

Megyei Atlétikai Verseny – 800 méteres futás – VI. korcsoport

Csordás Diána SZÉ12/1.b

2. helyezés

Duatlon megyei döntő – V. korcsoport

4 fős csapat:

Barta Krisztián István 9.g1

Farkas Dávid 9.e1

Németh Máté 9.g2

Teleki Barnabás 9.g1

4. helyezés

Duatlon megyei döntő – V. korcsoport

Pere Dorina 9.g1

4. helyezés

Duatlon megyei döntő – VI. korcsoport

4 fős csapat:

Kaufmann Viktor SZÉ12/2.b

Mihalik Richárd SZÉ12/2.b

Nagy Sándor Dániel SZÉ12/1.b

Rácz Roland SZÉ12/1.b

4. helyezés

Duatlon megyei döntő – VI. korcsoport

Kopcsik Zsuzsanna SZÉ12/1.a

Csordás Diána SZÉ12/1.b

1. helyezés

2. helyezés

Országos Diákolimpia Fekvenyomó Verseny – VI. korcsoport

Lakatos Kevin 12.V – VI. korcsoport

Forró Roland 10.g – V. korcsoport

3. helyezés

3. helyezés

MLSZ Fai Play Amatőr kupa városi selejtező

fiú csapat

leány csapat

2. helyezés

4. helyezés

Városi Kama Bajnokság

11.V csapata

3. helyezés

 

 

 

Versenyeredményeink 2017./2018. tanév

Szakmai versenyek:

38. Nemzetközi Ifjúsági Gasztronómiai Verseny

A csapat tagjai:

Seper Gréta - szakács – 5/13.V

Törös Roland - szakács – 5/13.V

 

Székely Dávid - pincér – KSZ/12.e

Moldován Vivien - cukrász – KSZ/11.e

csapat országos 7. helyezés

pincér országos 5. helyezés

II. Országos Díszcsomagolóverseny

 

 

csapat országos 1. és 2. helyezés

 

Közismereti tantárgyak versenyei:

„Anyanyelvi játékok, játékos anyanyelv” – országos csapatverseny

 

országos 2. helyezés

Országos Szakközépiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny (OSZKTV) – Humán tantárgycsoport

Császár Beáta – 9.h

regionális 3. helyezés

országos 16. helyezés

Országos Szakközépiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny (OSZKTV) – Reál tantárgycsoport

Szőr Stella – 10.e

regionális 1. helyezés

országos 1. helyezés

 

Sportversenyek:

Fekvenyomás Diákolimpia Országos Döntő

Forró Roland – 9.f

Lakatos Kevin – 11.V

országos 1. helyezés

országos 6. helyezés